“Tërmet” në Prishtinë, Kosova shënon dy gola ndaj Ishujve Faroe

Kosova ka zhbllokuar rezultatin ndaj Ishujve Faroe.

Marketing

Golat i realizuan Arbër Zeneli dhe Atdhe Nuhiu.

Rezultati tani është 2:0