Tifozët i luten Ronaldos të kthehet te Real Madridi (VIDEO)

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka vizituar Madridin dhe menjëherë ka takur në tifozët e ish-skuadrës së tij, Reali.

Marketing

Teksa inauguronte një klinikë të re bashkë me të dashurën Georgina Rodriguez, tifozët dëgjohen që i kërkojnë të kthehet te Reali.

Ronaldo reagon vetëm duke bërë shenjën “ok”.

Marketing