Ballina Aktuale Tifozët serbë assesi ta pranojnë humbjen, nga inati ia vunë flakën flamurit...

Tifozët serbë assesi ta pranojnë humbjen, nga inati ia vunë flakën flamurit kombëtar (VIDEO)

Serbë të shumtë janë mbledhur mbrëmë në rrugët e Zurichut të Zvicrës, pas përfundimit të ndeshjes ndërmjet Serbisë dhe Zvicrës.

Marketing

Ishin serbët të cilët ia vunë flakën flamurit kombëtar.

Mirëpo, Xhaka dhe Shaqiri ishin dy kosovarët që “ua kallën” zemrat gjithë serbëve kudo në botë.

 

Exit mobile version