Ballina Aktuale Tragjedi e rëndë në Shkup, humbin jetën dy persona

Tragjedi e rëndë në Shkup, humbin jetën dy persona

Dy persona kanë humbur jetën në aksidentin e rëndë të trafikut që mbrëmë ka ndodhur në rrugën nga Vizbeegu për në Shuto Orizare. Sipas policisë, S.Sh. (48) duke vozitur një makinë pune për prerjen e drunjve, është përplasur me një veturë “Opel Vektra” me targa të Shkupit, të cilën e ka vozitur M.D. (57), me çrast makina është rrokullisur. Jetën në këtë rast e kanë humbur shoferi i makinës për rperjen e drunjve S.Sh. dhe bashkëudhëtari i tij E.Gj. (58), shkruan Gazeta Lajm.

Marketing

“Në aksident lëndime të rënda ka marrë S.Sh dhe bashkudhëtari i tij E.Gj dhe të dy me veturë të ndihmës së shpejtë janë transferuar në Kompleksin e klinikave ‘Nënë Tereza’. E.Gj. ka ndërruar jetë pak pasi ka arritur në klinikë, kurse S.Sh. disa orë më vonë”, njoftoi policia.

Exit mobile version