Tragjedi në stadiumin e Beogradit ku u sulmua Kombëtarja shqiptare

Incident i rëndë në stadiumin e Beogradit.

Marketing

Në stadiumin e Beogradit ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku një tifoz që gjendej në shkallët e stadiumit ka humbur jetën.

Ndërkohë që po luhej ndeshja mes Partizanit të Beogradit dhe Beshkitashit, një tifoz ka pësuar në goditje në zemër çka e ka lënë të vdekur, ku edhe ndërhyrja e shpejtë e ambulancës nuk ka mundur ta shpëtojë.

Kujtojmë se po në këtë stadium për pak sa nuk u kthye në tragjedi ndeshja Serbi-Shqipëri, pas sulmeve dhe futjes në fushë të huliganëve serb.

Marketing