“Tragjedi”: Vritet familja tre antarëshe nga Dibra

Mbrëmë në Dibër  janë gjetur të vrarë  familja tre antarëshe nga Dibra.

Marketing

Sipas informacioneve jozyrtare të Agjencisë së Lajmeve Zhurnal, dhëndri ka vrarë kunatin A.P 50 vjeç, bashkëshorten e kunatit N.P 49 vjecare dhe vajzën e tyre 13 vjeçare. Sipas burimeve të agjencisë zhurnal, jozyrtare, konflikti ka ndodh për çështje pronësie.

Policia ka dalur në vendngjarje dhe po identifikon rastin, trupat e pa jetë të të ndejrëve ndodhen në Spitalin e Dibrës, shkruan Zhurnal.mk

Marketing