Transferimi i ri i Barcelonës me deklaratë qesharake për Messin

Transferimi i ri i Barcelonës, Clement Lenglet, ka folur për Leo Messin.Ai tha që është shumë i lumtur që s’do të luajë më kundër Messit.

Marketing

Jam shumë i lumtur që jam këtu, sepse nuk do të luaj më kundër tyre”, tha Lenglet për “Barca TV”.

“Messi është më i miri në botë. Ai i dominon ndeshjet me lehtësi dhe mund të shënojë në çdo moment nga cili pozicion që dëshiron”, shtoi ai.

Image result for Clement Lenglet messi