Tuna me pozë atraktive, veshur në minifund

Tuna po shijon suksesin e këngës së fundit.

Është fjala për projektin “Chonga”, me të cilin është rikthyer në skenë pas një pauze të gjatë, shkruan lajmi.net.

Marketing

Në fotografinë e fundit, këngëtarja shfaqet me shumë stil, veshur me një bluzë të shkurtër, minifund shumëngjyrësh si dhe një xhaketë të njëjtë me fustanin.

Tuna dukej tejet joshëse, me stilin e flokëve që e aplikon tash e sa javë, ndërsa në fokus kishte vënë këmbët.

Kujtojmë që pas këngës “Chonga”, Tuna po punon rreth projekteve të reja dhe shumë shpejt pritet publikimi i këngës së re.

Marketing