U tha se nuk flasin me Remzien, Shyhrete Behluli ua mbyllë gojën të gjithëve me këtë veprim

Edhe Shyhrete Behluli ishte e ftuar në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

Marketing

Dasma e djalit të këngëtares Remzie Osmani mori gjithë vëmendjen e mediave rozë.

Krahas vëmendjes kishte dhe urime të shumta.
Edhe pse u tha se Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani i kanë prishur raportet mes vete siç duket kjo ka qenë vetëm një thashethem.

E më së miri, këtë e dëshmoj kjo foto.
Përveç pranisë së sa në dasmë bashkë me gjithë familje këngëtarja, Shyhrete Behluli i ka uruar martesën e djalit me foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘ si dhe e ka cilësuar si dasmë të mrekullueshme.