Valle e muzikë popullore, Bebe Rexha feston alla shqiptarçe

Në 30-vjetorin e saj, Bebe Rexha mendoi ta surprizonte të ëmën, e cila feston sot ditën e saj të lindjes me muzikë popullor shqiptare, valle dhe të tjera zakone shqiptare.

Marketing

Në një video të postuar pak orë më parë, në llogarinë e yllit ndërkombëtar, tregohet se si Rexha festoi përgjatë gjithë mbrëmjes në atë që vetë këngëtarja e konsideroi “stil shqiptar”.

https://www.instagram.com/beberexha/?utm_source=ig_embed

Ju kujtojmë se dje, Bebe tërhoqi vëmendjen me postimin e kësaj fotografie provokuese.