Vëllëzërit serb rrahen mes vete, ndërhynë policia

Dy serbë kanë rrahur vëllain e tyre në fshatin Velishtë të Zveçanit.

Marketing

Rastin e ka raportuar në Polici, viktima e cila ka Si pasojë e rrahjes viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i policisë:

Fsh. Velishtë, Zveçan 14.07.2018-12:12. Ankuesi mashkull K/Serb, ka njoftuar se është rrahur në shtëpi nga dy vëllezërit e tij, të dyshuarit meshkuj K/Serb. Si pasojë e rrahjes viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.