Violeta Kukaj kërkon në gjykatë divorcin nga bashkëshorti?

Vazhdon të flitet se Violeta Kukaj është ndarë nga bashkëshorti.

Marketing

Kohë më parë ka qarkulluar një lajm se këngëtarja Violeta Kukaj është ndarë nga bashkëshorti, shkruan lajmi.net.
Ndërsa tani Prive bëjnë me dije se çështja tani ka mbërritur në gjykatë.

Mësohet se seanca e parë e divorcit është mbajtur në datën 11 të këtij muaji dhe një tjetër pritet brenda korrikut.
Lidhur me këtë rast më parë këngëtarja ka folur për ‘Mirage’ dhe se çfarë ka thënë vetë këngëtarja mund ta kuptoni në videon ku shfaqet komplet intervista.