Ballina Aktuale Vjen hiti i verës – ‘Si Bugatti’ nga Skerdi e Gjiko (Video)

Vjen hiti i verës – ‘Si Bugatti’ nga Skerdi e Gjiko (Video)

Gjatë ditës së sotme është publikuar projekti mes Gjikos e Skerdit me titull ‘Si Bugatti’.

Marketing

Kënga është punuar e tëra në Redbox ndërkaq për klipin u përkujdes Entermedia, xhirimet e të cilit u realizuan në Gjermani.

Projekti është mirëpritur nga publiku madje shpërndarjet dhe klikimet për këtë këngë sa vijnë e rriten.

Marketing
Exit mobile version