Ballina Aktuale Vritet me thikë shqiptari në Londër

Vritet me thikë shqiptari në Londër

Një tjetër shqiptar ka humbur jetën, këtë herë në Londër.

Marketing

Mediat britanike shkruajnë se 35 vjeçari Edmond Jonuzi humbi jetën nga plagët e marra pasi u godit disa herë me thikë.

Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit të metrosë Turnpike Lane zonë në cilën prej vitesh jeton një komunitet i madh shqiptarësh.

Jonuzi 35 vjeç humbi jetën menjëherë në vendngjarje si pasojë e disa goditje me thikë.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Dyshohet se ngjarja ka ardhur pas një sherri mes dy grupeve në zonën e Ducketts Common.

Policia londineze thotë se janë duke hetuar motivin e vrasjes dhe se nuk është identifikuar autori i vrasjes.

Exit mobile version