Xhaka e huton De Gean (video)

​Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Manchester Unitedit pas 12 minutave lojë në Emirates

Marketing

Ishte mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, ai që shënoi për “Topçinjtë” një gol shumë të bukur nga distanca.

Ai goditi aq shumë fuqishëm, saqë topi ndërroi drejtimin dhe mbeti krejtësisht i hutuar De Gea. /Gazeta Express/