Ballina Aktuale Zaev dhe Cipras po mbajnë fjalim para nënshkrimit të marrëveshjes (VIDEO)

Zaev dhe Cipras po mbajnë fjalim para nënshkrimit të marrëveshjes (VIDEO)

Dy kryeministrat Zoran Zaev dhe Aleksis Cipras për momentin janë duke mbajtur fjalim para të pranishmëve ku të ftuar janë përfaqësuesja e lartë e BE Federika Mogherini, eurokomisioneri Johanes Hahn, negociatori i OKB Metju Nimic dhe shumë mysafir të tjerë special, pak para se të nënshkruajnë marrëveshjen e problemit të emrit.

Marketing

Exit mobile version