Zaev me fjalë të mëdha për Menduh Thaçin (VIDEO)

Kryeministri Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev në emisionin debativ ”Click Plus” tha edhe disa fjalë për Menduh Thaçin dhe kontributin e tij për kandidatin e perbashket qeveritar Stevo Pendarovskin.

Marketing

Ja fjalët e Zaev:

”Këtu qendron edhe Menduh Thaçi , i cili deri tani po udhëheq një kampanjë te fortë zgjedhore, e shoh atë gjithandej vendit nëpërmjet portaleve”

”E thonë njerëzit ,besojnë në fitoren e madhe të Stevo Pendarovskit dhe unë mendoj që kjo punë do të ketë vlerë të madhe ” tha kryeministri Zoran Zaev.

PDSH në vazhdimësi me politikë të qartë pro NATO dhe BE.

Publiée par Ditari.mk sur Jeudi 18 avril 2019