Ballina Aktuale Zaev shtron iftar, ja kush ishte në tavolinë pran tij (FOTO)

Zaev shtron iftar, ja kush ishte në tavolinë pran tij (FOTO)

Sonte kryeministri Zaev organizoi iftar në nder të Muajit të shenjtë të Ramazanit ku morën pjesë kryetari i parlamentit Talat Xhferi, deputetë, anëtarë dhe këshilltarë të qeverisë, kryetar komunal dhe bashkëpunëtorë të tyre të jashtëm, përfaqësues të Bashkësisë Islame në krye me Sulejman Rexhepin.

Marketing

Marketing
Exit mobile version