Ballina Showbiz Zbulohet çka iu tha Justin Timberlake policëve pasi u arrestua

Zbulohet çka iu tha Justin Timberlake policëve pasi u arrestua

Justin Timberlake është arrestuar në mes të turneut të tij botëror “Forget tomorroë”, për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur gjatë një nate në Sag Harbor, Nju Jork.

Marketing

Arrestimi ndodhi në orët e hershme të mëngjesit të së martës, pasi artisti vizitoi një hotel amerikan me miqtë e tij.

Avokati i Justinit ka folur tashmë dhe tha: “Akuza është se ai refuzoi testin e frymëmarrjes. Justin Timberlake u akuzua gjithashtu për dy vepra të tjera gjyqësore, duke vënë një shenjë ndalimi dhe duke mos udhëtuar në korsinë e duhur të trafikut”.

“Unë kisha një martini dhe i ndoqa miqtë e mi në shtëpi”, zbulohet të ketë thënë Justin para policëve, sipas People

Marketing
Exit mobile version