Zidane flet pas largimit nga Real Madrid

Ish-ish-trajneri i Real Madridit , Zinedine Zidane u shfaq para mediave pasi njoftoi dorëheqjen e tij më 31 maj.

Marketing

Ai e bëri atë gjatë një inaugurimi të një parku Adidas në Saint – Dennis, ku u takua përsëri me gazetarë, në këtë rast nga vendi i tij.

“Po pushoj dhe nuk e di se çfarë do të bëj. Gjëja më e rëndësishme është vendimi që kam bërë; ne do të shohim se çfarë ndodh më pas”, ishin fjalët e francezit i cili ka qenë i lidhur me grupe të ndryshme në botën e futbollit siç është ai i ekipeve kombëtar të Francës dhe Katarit.

Marketing