Ballina Aktuale Zjarr në autobusin urban (Video)

Zjarr në autobusin urban (Video)

Sot në autobusin me numër 2 ka shpërthyer zjarr. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.
Pasagjerët në panik arritën të largohen nga autobusi. Ata dëshmojnë se një kohë është ndier era e tymit dhe papritmas ka shpërthyer zjarri.

Marketing

Në vendin e ngjarjes menjëherë ka arritur ekipi i zjarrfikësve dhe policia.

Exit mobile version