Ballina Sport Zvicra kërkon fitoren dhe kualifikimin ndaj Skocisë, Xhaka e Shaqiri titullarë

Zvicra kërkon fitoren dhe kualifikimin ndaj Skocisë, Xhaka e Shaqiri titullarë

Zvicra sonte kërkon fitoren e dytë në Kampionatin Evropian dhe kualifikimin në fazën e play-offit.

Marketing

“Helvetikët” do të përballen me Skocinë, në ndeshjen e cila zhvillohet në stadiumin ”Rhein Energie Stadion” në Koln, më fillim nga ora 21:00.

Trajneri i Zvirës, Murat Yakin në 11-shen startuese ka futur edhe dy kosvarët, Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri.

Marketing
Exit mobile version