Ballina Aktuale Zyrtare: Holding vazhdon me Arsenalin

Zyrtare: Holding vazhdon me Arsenalin

Mbrojtësi i Arsenalit, Rob Holding, ka nënshkruar kontratë të re me klubin.

Marketing

“Topçinjtë” kanë njoftuar zyrtarisht për vazhdim, por s’kanë treguar kohëzgjatjen që përmban kontrata.22-vjeçari iu bashkua klubit më 2016 nga Boltoni dhe deri tash ka pasur 42 paraqitje për Arsenalin.

Exit mobile version