Ballina Aktuale 1 gotë e vetme nga kjo pije dhe do hiqni yndyrën e...

1 gotë e vetme nga kjo pije dhe do hiqni yndyrën e akumuluar nga dita e djeshme

Ne kemi një “armë sekrete” që ju mund ta pini para se të shkoni në shtrat.

Marketing

Kjo pije do të nxisë metabolizmin tuaj dhe do djegë kaloritë ndërkohë që ju jeni duke fjetur.

Receta:
Përbërësit
2 kastraveca
1 limon organik
1 lugë xhenxhefil
1 lugë lëng aloe vera
1 lugë kafe majdanoz
2 gota ujë kokosi

Udhëzime:

Vendos përbërësit në një blender dhe trazojini. Më pas e pini menjëherë!
Pse kjo recetë funksionon Majdanozi është i mbushur me antioksidantë, me vitamina esenciale dhe minerale. Limoni nxit metabolizmin tuaj dhe ndihmon në uljen e toksinave. Xhinxheri gjithashtu nxit metabolizmin tuaj dhe ka disa përfitime të shumta shëndetësore për aparatin tretës.

Exit mobile version