Aksident i rënd trafiku në rrugën Shkup-Bllacë

Para pak çastesh në Shkup në magjistralen Shkup-Bllacë ka ndodhur një aksident trafiku. Aksidenti ka ndodhur mes dy makinave në rrugën “Kaçaniçki Pat” në afërsi të objektit eurotools.

Sipas dëshmitarëve fatmirësisht ka vetëm të lënduar, nuk raportohet për ka të vdekur. Policia është prezent në vendin e ngjarjes dhe po kryen inspektimin.