Arsenali e transferon Stephan Lichtsteinerin

Arsenali edhe zyrtarisht e ka transferuar mbrojtësin e djathtë Stephan Lichtsteiner nga Juventusi si lojtar të lirë.

Marketing

Mbrojtësit zviceran do t’i skadonte kontrata me kampionin e Serisë A italiane në fund të këtij muaji dhe ai sot e ka kompletuar transferimin te Arsenal

Marketing