Dyshja merr vendim, Bardhi-Sarës: Mos më fol as kur kalon

Raporti mes dy banorëve të Big Brother VIP Albania 3, Sarës dhe Bardhit nuk është më si më parë. Dyshja kanë vendosur të mos flasin më me njëri-tjetrin.

Marketing

Skenat e transmetuara gjatë prime’it të së shtunës kanë nxjerrë në dritë tensionet e fshehura mes çiftit.

Sara ka shprehur një zhgënjim të thellë, duke deklaruar se nuk ka marrë asnjëherë mbështetjen e nevojshme nga Bardhi. Ajo tregoi se ndihej veçanërisht e prekur nga komentet e opinionistëve gjatë Prime-it të fundit, një situatë në të cilën priste që Bardhi të qëndronte pranë saj, të mbrojtur dhe të mirëkuptuar

Marketing