E lagur brenda një vaske, Olta Gixhari ka vendosur t’iu çmendë

Aktorja Olta Gixhari ka publikuar një foto në Instagramin e saj, në të cilën duket aq tunduese sa askush nuk do dëshirontë ta linte pa e parë.

Marketing

E veshur me një fustan të zi dhe veshur brenda një vaske me ujë, Olta duket sikur ka gjetur ‘shërimin’ për temperaturat përveluese.

Ndërkohë kjo foto nuk mund të mos shoqërohej me reagime komplimentuese të fansave të aktores.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/e-lagur-brenda-nje-vaske-olta-gixhari-ka-vendosur-563441/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Marketing