Enca, vjen me skena provokuese te klipi i ri “Rendez Vous” (video)

Dy ditë më parë, Enca Haxhia ka lansuar projektin e ri.

Marketing

Ajo lansoi këngën vetëm në versionin audio, por kishte paralajmëruar edhe videoklipin e këngës.

Projekti sapo është publikuar me klip në kanalin YouTube dhe si çdo herë, Enca vjen me skena tejet provokuese në të.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur vetë Enca, producent Big Deal, ndërsa videoja është punuar nga “Pro Video”.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Rendez Vous” nga Enca Haxhia.

Marketing