Ballina Aktuale George Clooney një baba dhe bashkëshort i lumtur

George Clooney një baba dhe bashkëshort i lumtur

Gorge Clooney dëshmoi përsëri se ai është një njeri i lumtur me familjen e tij.

Marketing

Aktori 57 vjeçar i çmimit Oskar duket shumë i përkushtuar, përderisa shihet me gruan, Amal dhe binjakët e tyre- vajza dhe djalë, në aeroportin e Sardenjës në Itali.

Ylli, i cili kohëve të fundit ka lëshuar mustaqet për rolin tij në serinë e re televizive “Catch 22”, është parë duke mbajtur një djalin e tij kur erdhën me aeroplan privat.

Clooney së bashku me gruan e tij bukuroshe dukeshin të relaksuar dhe më rehat se kurrë më parë.

Marketing
Exit mobile version