Ballina Lajme Gjesti human i zjarrfikësve të Shkupit (FOTO)

Gjesti human i zjarrfikësve të Shkupit (FOTO)

Në rrjetet sociale u shfaqën fotografi që morën një ortek komentesh pozitive. Bëhet fjalë për zjarrfikësit që shpëtuan një qenush që kërkonte me dëshpërim ndihmë pasi u gjet nën Urën e Gurit, në vend pa rrugëdalje.

Marketing
Gjesti i zjarrfikësve pa dyshim që u vërejt nga kalimtarët e shumtë të cilët ndaluan dhe mirëpritën veprimin e tyre.

Exit mobile version