Ballina Lajme Moti me diell dhe vranësira të vogla, temperatura deri në 27 gradë

Moti me diell dhe vranësira të vogla, temperatura deri në 27 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 27 gradë, shkruan Alsat.

Marketing

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 25 gradë Celsiusë.

Marketing
Exit mobile version