Gold AG ka dy fjalë për humanistin Halil Kastrati

Gold AG është emër shumë i dashur për publikun.

Ai njihet edhe për karakterin e tij human, shumë shpesh ka ndihmuar familjet në nevojë, shkruan lajmi.net.

Marketing

Reperi shumë shpesh është parë bashkë edhe me humanistin Halil Kastrati, me të cilin ka ndihmuar shumë nevojtarë.

Së fundi, ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram një imazh bashkë me të dhe e quajti vëlla.

“E kom vlla për qefi ❤@halilkastrati“, ka shkruar Goldi, duke treguar edhe një herë raportin e mirë që ka me të.

Marketing