Ballina Sport Hungaria, përfaqësuesja e parë që shpall listën e të ftuarve për Euro-n...

Hungaria, përfaqësuesja e parë që shpall listën e të ftuarve për Euro-n 2024

Përfaqësuesja e Hungarisë është e para që ka zyrtarizuar listën e të ftuarve për Euro-n 2024.

Marketing

Skuadrës së Paolo Rossit i prin ylli më i madh, Dominik Szoboszlai i Liverpoolit.

Hungaria është në grupin A bashkë me Gjermaninë, Zvicrën dhe Skocinë.

Marketing
Exit mobile version