Ja si do jetë moti gjatë ditës

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira.

Marketing

Pas dite në disa pjesë të vendit do të shfaqet mundësi për reshje shiu. Në veriperëndim të vendit do të fryj erë mesatare.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 27 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 14 gradë celsius.