Afrona fshin fotografitë me Bleron

Çifti i njohur kosovar, Blero dhe Afrona Dika duket se po kalojnë në një krizë.

Marketing

Ishte modelja ajo që dje ka shlyer të gjitha fotografitë me këngëtarin në llogarinë e saj Instagram dhe nuk e ndjek më të fejuarin e saj, por jo edhe ky i fundit.
Derisa sot Afrona ka postuar një fotografi ku shfaqet e vetme dhe tejet e ëmbël.

Ndryshe çifti ende nuk kanë dalë me ndonjë deklarim në lidhje me këtë që po ndodhë, ndërsa kishin planifikuar të martoheshin këtë vit.

Marketing