Kaq bukur po duket Naxhija, motra e Shkurte Fejzës

Edhe ajo si e motra është këngëtare, madje ndër ato këngëtare që këndojnë live dhe që këngën e kanë shumë për zemër e e interpretojnë me dashuri.

Naxhije Fejza nuk është shumë e pranishme në muzikë siç është motra e saj, por gjithsesi prej vitesh edhe ajo shfaqet kohë pas kohe.

Marketing

Naxhija ngjanë mjaftë me të motrën, Shkurte. Gjithsesi ajo është më e re dhe së fundi po duket edhe më bukur

Motrat Fejza kanë një raport të shkëlqyer dhe Shkurta shpesh i ka dhënë mbështetje Naxhijes. /Kosovarja/

Marketing