Këto fotografi tregojnë sa shumë ka ndryshuar Eliza Hoxha

Këngëtarja shqiptare dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha është larguar goxha shumë nga fokusi i medieve.

Marketing

Por, 44 vjeçarja po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku edhe po publikon imazhe të shumta sidomos në “Instagram”.

Në postimin e fundit të saj shohim se Eliza ka ndryshuar shumë nga ajo që kemi parë ndër vite, me shumë grim, stil dhe sharmë.
Më poshtë mund të vlerësoni ndryshimin e saj.