Moti sot në vendin tonë

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare.

Marketing

Temperatura minimale do të lëvizë prej 7 deri 16 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 34 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 13 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë 32 gradë Celsius.

Marketing