Khabib do të shkruan një libër

Khabib Nurmagomedov ka sjell një befasi për fansat.

Marketing

Khabib Nurmagomedov dëshiron që për këtë fundvit tu sjell fansave një dhuratë të çmuar nga ai.Boksieri i arteve marciale të përziera ka botuar një libër.

Nurmagomedov ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ai ka gati librin që do ta tregoj autobiografinë e tij.Libri rreth jetës dhe veprës së tij do të quhet ‘Khabib Time’, ndërsa i ka marr kohë dy vite për ta kompletuar.