Kida bën ndryshimin e radhës, mahnit me pamjen

Kida njihet si një prej femrave të estradës e cila nuk i ka frikë ndryshimet.

Marketing

Ajo shumë shpesh eksperimenton me pamjen e saj fizike, e këtë e bëri edhe së fundi.

Kida përmes disa imazheve që ka hedhur në ‘InstaStory’ ka treguar për ndryshimin e radhës, këngëtarja dukej tejet simpatike me flokët gërsheta të cilat i shkoni shumë.
Këngëtarja e famshme dukej trendi, joshëse dhe mjaft tërheqëse.

Ndryshe, projekti i fundit i Kidës erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu.