Dua me stil të 80’ve, merr edhe një çmim muzikorë

Dua Lipa është paraqitur me një qafore të arit dhe me një kostum të inspiruar nga vitet e 80-ta derisa ka marrë çmimin |Best Female në “Silver Clef Awards”
Ajo është njëra prej këngëtarëve më të jashtëzakonshme në botë sot.

Marketing

Dua Lipa është dukur sensacione në tepihun e kuq të O2 te “Silver Clef Awards” që është mbajtur në Grosvenor House Hotel në Londër te premten.

Këngëtarja e hitit “New Rules”, ka treguar pak edhe nga trupi i saj në këtë paraqitje, që është vlerësuar lart nga kritikët e modës.