Klipi i ri i Encës qenka ‘flakë’: I mbushur me femra (VIDEO)

Prej disa ditësh Enca ka lajmëruar në rrjete sociale për këngën e saj më të re e cila do të titullohet “Jealous much?” dhe me siguri do të thyejë rrjetin me pamjet e nxehta në klip.

Marketing

Vetë këngëtarja ndau me fansat në Instagram një video me pamje nga klipi ku shfaqen femra me bikini të cilat kanë ekspozuar të pasmet e tyre.

Video ka marrë reagime të shumta nga ndjekësit, ndërsa dikush e quan Encën me humor “Dan Bilzeriani shqiptar”.

Për ata që nuk e dinë, Dan Bilzerian është tepër i njohur në botë për jetën e tij mes femrave dhe të gjitha postimet e tij në Instagram janë të ngjashme me videon e fundit të Encës, plot të pasme femrash!

“Dan Bilzer-esha”- i është përgjigjur Enca ndjekësit në koment.

“Mirëmëngjesi. U zgjova kështu. Jealous much?”- shkruan këngëtarja krahas videos.

https://www.instagram.com/enca/?utm_source=ig_embed