Ballina Aktuale Kosovë, pesë të vdekur nga përplasja e një veture me autobus

Kosovë, pesë të vdekur nga përplasja e një veture me autobus

Pesë persona kanë humbur jetën në fshatin Biraqë të Suharekës në një aksident trafiku.

Marketing

Bëhet fjalë për dy të rritur dhe tre fëmijë, ka njoftuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha, përcjell Klan Kosova.
“Rreth orës 13:21 minuta në magjistralen Suharekë – Duhel ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni me ç’rast kanë humbur jetën pesë persona: dy të rritur dhe tre fëmijë”, ka shkruar ai në Facebook.

“Vdekjet janë konfirmuar nga emergjenca e cila ka dalë në vendin e ngjarjes. Aksidenti ka ndodhur në mes të një automjeti të llojit BMW dhe një autobusi”.

Marketing
Exit mobile version