‘Kthema’, bashkëpunimi i Kaltrina Selimit me Irkenc Hykën

Kaltrina Selimi dhe Irkenc Hyka kanë publikuar baladën ‘Kthema’.

Marketing

Sot është zbuluar se Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bashkëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka.

Balada ‘Kthema’ tashmë është publikuar me videoklip, shkruan Gazeta Express.

Për muzikën është përkujdesur vetë Irkenci ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Endrit Mumajesi – Muma.
Në videoklip Kaltrina shihet e mrekullueshme e me shumë stil.