Publikohet ‘Prej Tropoje’ nga Gold Ag e Ismet Bexheti

Gold Ag ka publikuar këngën e re në duet me Ismet Bexhetin, me titull ‘Prej Tropoje’.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga reperi ndërkaq orkestrimin e ka bërë Alban Furtuna.