Kush është i dashuri i ri i Dua Lipës?

Këngëtarja e njohur me prejardhje kosovare, Dua Lipa është ndarë para disa dite nga i dashuri i saj, Isac Carew.
Sipas mediave të huaja, Lipa është në lidhje me modelin e njohur, Anwar Hadid.

Marketing

Lipa dhe Hadid janë parë të përqafuar më njëri-tjetrin gjatë festivalit BTS, transmeton Klan Kosova.
Çifti dukeshin shumë të lumtur në fotografitë e publikuara nga paparacit.