Kush është “Ma e mira” e Ledrit?

Këngëtari i njohur kosovar, Ledri Vula, ka publikuar sot këngën e tij më të re.

Marketing

Vula këngën “ MEM” e solli tek publiku edhe e videoklip, ndërkaq MEM është shkurtesë për “Ma e mira”.

Tekstin e këngës e shkroi vetë Vula, brenda pak minutave të publikimit kënga mori mijëra klikime në kanalin Youtube.

Vula para pak jave publikoi këngën “Rio” dhe bashkëpunimin me reperin Lumi B, “Kiss Kiss”.