Lansohet dueti i shumëpritur i Noizyt dhe Erës

Noizy dhe Era kanë lansuar së fundmi bashkëpunimin muzikor.

Marketing

‘Ama’ titullohet kënga që solli në bashkëpunim dy artistët e shumë pëlqyer, e që u lansua me videoklip.

Teksti i këngës u shkrua nga të dy artistët, e në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë.

Marketing