Martohet futbollisti i njohur shqiptar

Futbollisti i njohur shqiptar i ka dhënë fund beqarisë.
Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje qe disa vite, shkruan lajmi.net.
Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e kombëtares shqiptare.

Marketing

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e saj emri i së cilës mbetet ende i pa identifikuar.